Powieść w radiowej Jedynce

Nowy Rok z Weroną? Czemu nie! Dobre wieści z Wydawnictwa Literackiego i Programu 1 Polskiego Radia

 

“Świetna wiadomość dla miłośników twórczości Hanny Kowalewskiej i czytelników serii o Zawrociu! Od 1 stycznia Okna z widokiem na Weronę, najnowsza część tego popularnego cyklu, czytane będą na antenie radiowej Jedynki.

Zawrocie to jedna z najpoczytniejszych współczesnych serii literackich. Hanna Kowalewska wyczarowała świat, do którego czytelnicy uwielbiają powracać. Ogromna w tym zasługa głównej bohaterki – Matyldy, młodej, odważnej i niezależnej kobiety, która w kolejnych częściach cyklu stara się rozwikłać rodzinne sekrety.

Okna z widokiem na Weronę to już siódma część Zawrocia. Tym razem Matylda próbuje przebić się przez zmowę milczenia wokół tytułowej Werony – zapuszczonej, zarośniętej bluszczem, tajemniczej posiadłości tuż nad jeziorkiem w kształcie podkowy.

Czy uda się jej odkryć prawdę, gdy nikt nie chce jej w tym pomóc?

Czy zdoła naprawić to, co zostało zniszczone?

Okien z widokiem na Weronę można słuchać w Jedynce od 1 stycznia przez cały tydzień o godz. 21.45. Powieść Hanny Kowalewskiej czyta aktorka Wiktoria Gorodeckaja”.

Witrażowe pierniki

Ostatni moment, by pokazać pierniki witrażowe :), które dostałam od przyjaciółki, prowadzącej kuchnię na zawrociańskim poziomie :). Zostało ich niewiele, bo nie tylko ładne, ale i smaczne… Jóźwiakowa wspominała o takich piernikach w “Czterech rzęsach nietoperza”.

Targi

Jak widzicie, mam się już na czym oprzeć. Ale tak naprawdę to Wy, Kochani Czytelnicy, jesteście dla mnie prawdziwym oparciem 🙂 Zapraszam na stoiska Wydawnictwa Literackiego na targach w Katowicach i Wrocławiu. Szczegóły już Wam podawała we wcześniejszym poście.

TARGI KSIĄŻKI

W grudniu spotkam się z Wami na targach książki:)
Katowice 07.12. 2019
15.00-15.50 spotkanie z czytelnikami w Forum 1
16.00 podpisywanie książek na stoisku Wydawnictwa Literackiego (46)
Wrocław 08.12. 2019
15-16 podpisywanie książek na stoisku Wydawnictwa Literackiego (29)
16-17 spotkanie z czytelnikami – Sala Czerwona

Oczywiście wszystkie spotkania związane są z promocją “Okien z widokiem na Weronę”. Serdecznie zapraszam!