ZAWROCIAŃSKI WIECZÓR

Kochani! 18 lutego w Domu Literatury było pięknie. Małgorzata Karolina Piekarska prowadziła spotkanie ciepło i przyjacielsko. Rafał Wnuk swoją porywającą grą i wspaniałymi kompozycjami wyczarował doskonale klimat Zawrocia. Przyjaciele, Znajomi i przede wszystkim Wy, Czytelnicy, przyszliście razem ze mną świętować ukazanie się “Okien z widokiem na Weronę” czyli 7 tomu Zawrocia, Wydawnictwo Literackie zadbało, by były wszystkie moje książki. Dziękuję za Waszą obecność, za opowieści o znaczeniu serii o Zawrociu w Waszym życiu, za pytania o to, kiedy będzie następna książka. Dzięki Wam to był miły, energetyczny, prawdziwie zawrociański wieczór.

fot. Agnieszka Herman

LITERATURA I MUZYKA

Kochani!

Zapraszam na mój wieczór autorski w Domu Literatury w Warszawie poświęcony serii o Zawrociu i siódmemu jej tomowi, “Oknom z widokiem na Weronę”. 

Będzie naprawdę zawrociańsko, bo mój przyjaciel, Rafał Wnuk, zgodził się zagrać dla nas na fortepianie. Przeczytam fragmenty powieści, odpowiem na Wasze pytania. Potem rozmowy przy winie w kuluarach 🙂 Będzie takie małe, zawrociańskie święto!