Klimatyczne spotkania w Sulechowie, Babimoście i Żarach

W Sulechowie grupa nieduża, ale jakież rozmowy, jaki fajny klimat, cudowni Czytelnicy i Organizatorzy! Kochani, dziękuję 🙂  Było mi z Wami dobrze.

W Babimoście przed spotkaniem, ciepłym, spokojnym 🙂

W Żarach dużo śmiechu, opowieści Czytelników, pozytywnych energii. Spotkałam tu w dodatku prawdziwe zawrociańskie fanki 🙂

Pierwsza recenzja

” Za sprawą powieści Okna z widokiem na Weronę popularna seria o Zawrociu Hanny Kowalewskiej doczekała się naprawdę udanej kontynuacji. Autorka bardzo konsekwentnie rozwija portrety i historię swoich bohaterów, a jej proza wciąż zachwyca pięknem frazy i niespiesznym rytmem opowieści”.

Więcej na portalu Granice.pl

https://www.granice.pl/recenzja/okna-z-widokiem-na-werone/32529

SPOTKANIA Z CZYTELNIKAMI

Końcówkę listopada spędzę w Zielonej Górze i okolicach.  Z okazji premiery powieści “Okna  z widokiem na Weronę” odwiedzę biblioteki w Żaganiu, Sulechowie, Babimoście i Żarach. Zapraszam na spotkania. 

Oto szczegóły:

27 listopada 2019.

17.00-18.30 Miejska Biblioteka Publiczna w Żaganiu
ul. Szprotawska 4
68-100 Żagań

28 listopada 2019

15.30-17.00 Biblioteka Publiczna Gminy Sulechów
ul. Jana Pawła II 52
66-100 Sulechów

29 listopada 2019 r.

14.00-15.30 Biblioteka Publiczna w Babimoście
ul. Gagarina 21
66-110 Babimost

17.00-18.30 Miejska Biblioteka Publiczna w Żarach

ul. Wrocławska 11
68-200 Żary

NOWA POWIEŚĆ Z BESTSELLEROWEGO CYKLU O ZAWROCIU

Dom, który zniknął.

Wiolonczelistka, która gra na uczuciach innych.

Sekrety, których nikt nie chce zdradzić.

Nudny luty na prowincji? Nic z tego. Gdy tylko Paweł wyjeżdża w sprawach rodzinnych i zawodowych do Paryża, Matylda trafia na trop kolejnej tajemnicy. Należąca do Zawrocia Werona, pokryta bluszczem posesja wraz z jeziorkiem w kształcie podkowy, przyciąga ją jak magnes. Matylda szybko jednak pojmuje, że sekrety Werony nie będą tak łatwe do odkrycia, ani tak przyjemne, jakby sobie tego życzyła. Zmowa milczenia i ostrzeżenia nie są jednak w stanie powstrzymać Matyldy przed dociekaniem prawdy o wydarzeniach sprzed lat, które zmieniły życie bliskich jej osób.

Czy uda się jej odkryć prawdę, gdy nikt nie chce jej w tym pomóc?

Czy zdoła naprawić to, co zostało zniszczone?

Okna z widokiem na Weronę to przepiękna opowieść o zmaganiu się z rzeczywistością i splątaniu ludzkich losów oraz o tym, jak przeszłość nieodwracalnie wpływa na naszą teraźniejszość.

W tej powieści ogień płonie nie tylko w kominku, gotowy niszczyć i spopielać. Zawrocie jednak pozostaje niezmiennie azylem, światem jak ze szklanej kuli, w której śnieg wiruje tylko przez chwilę.

WERONA I ZAWROCIE

Kochani! Piję zieloną herbatę w iście zawrociańskim kubku i odpoczywam. Zasłużyłam! Książka w drukarni. Dziś trafiły tam okładki, które drukuje się na końcu. Tak, nie pomyliłam się – okładki – bo zgodnie z zapowiedzią Wydawnictwa Literackiego “Okna z widokiem na Weronę” wyjdą w miękkiej i twardej oprawie. Niżej dwa zdjęcia – coś z klimatu Werony i coś z klimatu Zawrocia. Dwie posesje, zupełnie przeznaczenie.